Çocuklarınız temiz, nezih ve güvenilir bir ortamda tüm ödevlerini bitirecekler

Akıl Bahçesi Etüt Merkezi, Ataşehir'in en sakin bölgelerinden Atatürk Mahallesinde yer almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı izni ile Ağustos 2006'da kurulmuştur. Okulumuz uzun yıllar özel okullarda İngilizce öğretmenliği yapan Sayın Yeşim Özbay ve Sayın Esra Gülsoy tarafından kurulmuştur. Dört katlı bir villanın ilk iki katında yerleşik olan etüt merkezinde öğrenciler için temiz, güvenilir ve huzurlu bir ortam oluşturulmuştur

  • Deprem sonrası yapılmış, son derece güvenilir bina
  • Temiz, nezih ve güvenli bir ortam
  • Bakanlık tarafından düzenli denetleme

Etüt merkezimizin yer aldığı bina 2006 yılında tamamlanmış olup, depreme uygun standartlarda inşa edilmiştir. Etüt merkezimizde İstanbul İtfaiye Müdürlüğü denetiminde yangına karşı olması gereken tüm altyapı ve düzenek oluşturulmuştur. Merkezimizde iki adet derslik, bir adet uygulama dersliği, yemekhane, okuma ve aktivite odası, bilgisayar odası, kayıt odası ve öğretmenler odası bulunmaktadır.

Velilerimizden

"..Eşim ve benim, yoğun iş tempomuz sonrasında evde çocuğumuzun ödevlerine yardımcı olmak oldukça zordu. Akıl Bahçesi ile birlikte hem çocuğumuzun başarı düzeyi hem de evde rahatımız arttı."

Ceyda Alli

Sezin Okulu Velisi

"..Gittikçe ağırlaşan ödevler karşısında yetersiz kalmaktaydık. Akıl Bahçesine başladıktan sonra kızımızın hem okul notları hem de bilgi düzeyi oldukça arttı, etütten son derece memnunuz."

Nilüfer Kaplan

Eyüboğlu Okulu Velisi

"..Akıl Bahçesi çok temiz ve güvenilir, okul sonrasında işini çok iyi yapan öğretmenlerin gözetiminde oğlumun çok iyi bir zaman geçirdiğini ve eksiklerini tamamladığını görüyoruz. Teşekkürler Akıl Bahçesi."

Mehmet Şahin

Bilfen Okulu Velisi

Okulumuz

Derslik

Modern, rahat ve eğlenceli derslikler

Sosyal Faaliyetler

Kütüphane, oyun, aktivite

Dersler

Eve ödev kalmayacak

Öğretmenlerimiz

Sınıf ve branş öğretmenleri