Okulumuzda, öğrencilerimizin ödevlerini yapması ve ders çalışmasının yanında aynı zamanda arkadaşları ile kaliteli bir zaman geçirmesi için çeşitli sosyal faaliyetler yapabileceği alanlar mevcuttur.

  • Kütüphane
  • Bilgisayar Odası
  • Dış Aktiviteler

Kütüphane

Okulumuzda bulunan kütüphanemizde hem öğrencilerimizin derslerine yardımcı olmak için kullanacakları kaynak kitaplar, soru bankası, konu anlatımı kitapları hem de boş vakitlerini zevkle geçirebilmeleri için yaş grubuna uygun okuma kitapları yer almaktadır.


Bilgisayar Odası

Bilgisayar odasında tamamı internete bağlı dört adet bilgisayarımız bulunmaktadır. Öğrencilerimiz proje ve araştırma ödevlerini burada yaparlar. Bilgisayar odasında öğrencilerimiz ödev ve çalışmaları bittiği taktirde öğretmenlerimiz gözetiminde oyun da oynayabilirler. İnternet erişimimiz öğrenciler için uygun olmayan sitelere kapalıdır ve koruma yazılımları ile sürekli denetlenmektedir. Bilgisayarın yanında öğrencilerimizin çalışmaları tamamladıklarında, öğretmenlerinin gözetiminde hoşca vakit geçirmeleri için oyun konsollarımız ve yaşlarına uygun seçilmiş oyunlarımız bulunmaktadır.


Dış Aktiviteler

Zaman zaman okul dışında yaptığımız gezilerin amacı, öğrencilerimizin genel kültürlerinin arttırılması ve arkadaşlık duygularının pekiştirilmesidir.

Sosyal Alanlar

Kütüphane

Zengin kitap kolleksiyonu

Bilgisayar Odası

PC, yazıcı, tarayıcı, oyun konsolu

Yemekhane

Akşam Kahvaltısı

Okulumuz

Derslik

Modern, rahat ve eğlenceli derslikler

Öğretmenlerimiz

Sınıf ve branş

Okulumuz

Güvenli, rahat ve temiz

Dersler

Eve ödev kalmayacak